logo
Giriş Yap Üye ol

Mikro Yazılımevi, e-Mikro hizmetlerin kapısını sizin için araladı. My E-Fatura,
My E-Arşiv ve My E-Defter ile firmanızın uçtan uca tüm çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Hakkımızda

1988 yılında kurulan Mikro Yazılımevi, son derece hızlı bir gelişme göstererek günümüzde Türkiye'nin; geniş ürün yelpazesi (Kurumsal ve ticari yazılımlar), 100 bin firmadan oluşan müşteri portföyü, sayıları 300’e ulaşan yetkili satıcı ağı ve servis destek kanalları ile Türkiye’nin önde gelen yazılım sağlayıcı firmaları arasında yer almaktadır.

Kurumsal Kaynak Planlaması uygulama ve yazılımları alanında her ölçekte işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere çözümler üreten Mikro, bugün ülkemizin dışında Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan ve Arap ülkelerinde de pek çok işletme tarafından kullanılmaktadır.

2013 yılından itibaren Mikro Yazılımevi'nin Özel entegratörlük sistemi, Maliye Bakanlığı standartlarına tam uyumlu e-Fatura çözümüyle, mali altyapınızı doğrudan Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) sistemine entegre edebilmenizi ve de tüm kolaylıklardan yararlanmanızı sağlayarak, yatırım maliyeti olmadan e-fatura sistemine geçiş imkanı sağlamıştır.

2015 yılının başında e-Arşiv faturası entegratörlük hizmeti ile ilgili GİB tarafından onayımız alınmış ve sayfasında yayınlanmaya başlamıştır. Aynı zamanda, e-Defter saklama hizmetini de Mikro Yazılımevi olarak vermeye başlamış bulunmaktayız. Bu şekilde, tüm e-Dönüşüm hizmetlerinde, kullanıcılarımıza sınırsız hizmet vererek iş sürekliliğinde hızlı bir şekilde kesintisiz ilerleme sağlamalarını amaçlamaktayız.

Navigasyon