logo
Giriş Yap Üye ol
0850 225 10 10

Kullanıcılarımızın acil sorunlarını çözümlemek ya da sorularına cevap vermek amacı ile kurulan bu servisimiz hafta içi 09:00 - 18:00, cumartesi 09:30 - 14:00 arasında hizmet vermektedir. 0850 225 10 10 numaralı telefon hattından ulaşabileceğiniz e-Mikro Destek, sorununuzu en kısa sürede çözecektir.

Telefon Desteği

  • Sorunun nereden kaynaklandığını tespit ediniz yada telefon açmadan önce sorun yaşadığınız ekranı açınız. Bunun yanında not almak üzere kağıt ve kalem bulundurunuz.
  • Öncelikle çalıştığınız şirketin ismini, kendi isminizi, size ulaşabileceğimiz telefon ve faks numaralarını belirtiniz. Destek görevlisine bu bilgileri kayıt etmesi için zaman tanıyınız.
  • Görüştüğünüz Mikro destek görevlinizin ismini mutlaka kayıt ediniz.
  • Destek görevlisi size sorununuzu gidermek için izleyeceğiniz yolu anlatacaktır. Bu bilgilerin notunu alınız ve bu sorunla karşılaşabilecek diğer arkadaşlarınıza iletiniz.

e-Posta Desteği

e-Posta desteğine http://www.emikro.com.tr adresinde destek bölümünden sorularınızı iletebilir, uzman personelimizden yardım ve bilgi alabilirsiniz. Bu hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Uygulama Dosyaları

Mikro Yazılım e-Fatura Uygulaması
Mikro Yazılım e-Arşiv Uygulaması
Mikro Yazılım e-Defter Uygulaması
Mikro yazılım e Bordro uygulaması
Mikro Yazılım Bakiye e-Mutabakat Uygulaması
Mikro Yazılım BSBA e-Mutabakat Uygulaması
Mikro Yazılım e- Mutabakat Ekstre Gönderimi Uygulaması

e-Mikro Hizmetlerine Kayıtlı Olmayan Müşteriler için E-Defter Saklama Kaydı İşlemleri
e-Mikro Hizmetlerine Kayıtlı Müşteriler için e-Defter Saklama Üyelik ve Kullanim İşlemleri

Başka Sorunuz?

Navigasyon